Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
Transfer Araçlarımız

Özel Sürücülü Vip Transfer

Özel Sürücülü Vip Transfer

Havalimanında beklemek yok, stres yok! Vip transfer ile size özel araç ve şoför ile siz ve aileniz istediğiniz noktaya güvenle ulaşım sağlayacaktır.

Vip araçlar kişi sayısı ve araç talebine göre sedan araç, panelvan ya da Vip minibüs olabilmektedir.

Vip transfer rezervasyonunu wep sitemizden ( https://www.bizimtransfer.com) veya 02425141310 nolu telefonu arayarak yaptırabilirsiniz. Eğer sizler ve bizler içik çok değerli cocuklarınız ile beraber geliyorsanız, rezervasyon esnadında mutlaka cocuk koltuğu isteyiniz. Cocuk koltuğu şirketimizde ücretsiz olarak size tahsis edilmektedir. Cocuk koltuğu cocuğunuzun kilosuna göre değiştiği için lütfen cocuğunuzun kilosunu belirtiniz. Cocuklar ile seyehat hakkında daha kapsamlı bilgi için blog sayfamızı ziyaret ediniz.

Rezervasyon Yaptırdıktan sonra size onay maili ve kısa mesaj gelecektir. Lütfen size gelen rezervasyon bilgilerini kontrol ediniz.

Havalimanı terminal çıkışında araç sürücüsü sizi isminiz ile ya da istediğiniz not ile karşılayacaktır. 

 

Özel transfer Havalimanı gelişlerde

Vip transferlerde uçağınız geçikme yaparsa şöförümüz sizi 2 saate kadar bekleme yapacaktır, 2 saatten daha fazla geçikme var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz. İki saatten daha fazla gecikme var ise ektra ücret talep edilebilir. Havaimanında bizi nasıl bulabileceğiniz ile ilgili videoyu lütfen izleyiniz https://www.bizimtransfer.com/sikca-sorulan-sorular

 

Vip Transfer Dönüşlerde

Eğer Vip transfer ile havalimanına ulaşmak istiyorsanız sistemimiz sizin bulunduğunuz adrese göre otomatik olarak size alınış saati verecektir. Eğer daha erken alınmak istiyorsanız lütfen not kısmına alınmak istediğiniz saati ekleyiniz.