Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

KAMPANYALAR

Havalimanı Transfer Kampanyaları

Havalimaı transfer kampanyaları her yıl olduğu gibi 2018 yılında da devam etmektedir. Ekonomik havalimanı transferinin öncüsü olan Bizim Transfer, Sizleri ekonomik fiyatlarla kapınızdan alıp havalimanına kadar ulaşım hizmeti vermektedir. Çeşitli dönemlerde indirim transfer ya da ücretsiz havalimanı transfer hakkı kazanmak için bizleri takip etmeye devam edin.

 

2019 Ekonomik Transfer Fiyat Listesi

 

Alanya - Antalya Havalimanı Transfer 55 TL

Alanya - Gazipaşa Havalimanı Transfer 30 TL

Manavgat - Antalya Havalimanı Transfer 50 TL

Mahmutlar - Antalya Havalimanı Transfer 60 TL

Kargıcak - Antalya Havalimanı Transfer 65 TL

Konaklı - Gazipaşa Havaalanı Transfer 50 TL

Demirtaş - Gazipaşa Havalimanı Transfer 15 TL

Avsallar - Gazipaşa Havalimanı Transfer 55 TL

 

Hemen Rezervasyon Yapmak için https://www.bizimtransfer.com/tr/ ya da ayrıntılı bilgi almak için https://www.bizimtransfer.com/bizim-transfer-iletisim

 

 

Antalya-Alanya 2019 Transfer Kampanyaları

Antalya Havalimanı Alanya Transfer  kampanyamız 2019 yılında da devam etmektedir. 2019 yılı için Antalya havalimanı Alanya transfer sadece 55 TL. Şirketimiz Antalya Havalimanı Alanya Transfer hizmetinde en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. Yani bizden daha iyi fiyat bulana Antalya havalimanı Alanya Transfer aynı fiyata hizmet verilecektir. Ayrıca Antalya havalimanından Alanya, Kemer, Belek ve Side bölgesi için hizmetinizdeyiz. Sizde saatlerce ucuz Antalya transfer şirketleri arayıp vaktinizi boşa harcamayın. Ayrıca araç içersinde soğuk içeçek ve Wifi hediyemizdir. Ayrıca belirtmek isteriz ki bu fiyata kapınıza kadar götürüyoruz. Peki daha ne bekliyorsunuz. Hemen rezervayson yaptırın. Rezervasyon için anasayfa linkinden https://www.bizimtransfer.com/ arama motorundaki bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Antalya Transfer Kampanyası

Antalya Transfer kampanyamız için gidiş dönüş rezervayonunu aynı ayda yaptırmanız gerekmektedir. kampanyaya göre rezervasyonunu gidiş dönüş yaptıranlar %20 indirim hakkı kazanacakatır. Kampanyadaki indirim sadece dönüş transferinde geçerlidir. Gidiş dönüş havalimanı transfer sipariş verenler indirimli fiyatlardan yararlanacaktır.  Antalya Transfer kampanyası sadece paylaşımlı servisler için geçerlidir.

Pegasus Antalya Havaalanı Transfer

Pegasus Antalya Havaalanı Transfer kampanyası2018 yılında da devam etmektedir. Antalya Alanya Transfer Servis %10 İndirimli. Kampanyadan Yararlanmak için belirtilen indirim kodunu girin. Pegasus Havayolları Antalya Alanya Transfer İndirim Kodunuz "pegasus10"dur. Üstelik Pegasus müşterilerine özel Antalya Havalimanı servis ve Gazipaşa havalimanı servis ulaşım hizmetinde adrese kadar hizmet vermekteyiz. Pegasus Antalya havalimanı ve Gazipşa Alanya havaalanı servis için gidiş dönüş transfer siparişi verin ve anında %20 indirim kazanın. Siz de uçak biletinizi Pegasus havayollarından alıyorsanız Antalya havalimanı Alanya servis ulaşım hizmetinizi Bizim  Transfer ayrıcalıgı ile yaşayın. Havaalanı transfer  İndirimli fiyatlar ile Pegasus Antalya Havalimanı Alanya transfer siparişi vermek için hemen arayın ya da indirim kodunu kullanarak online sipariş verebilirsiniz. Ayrıca uçağınız kaçırmamak için hemen online check-in yaptırın https://www.flypgs.com/en/useful-info/info-about-flights/check-in

 

Alanya'dan Antalya Havalimanı transfer ve Gazipaşa Havalimanı transferi, 7/24 Transfer gerçekleştire bilirsiniz. Üstelik en Uygun Fiyat Garantisi ile Bizim Transfer'den Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) üyelerine indirim. Şimdi ALTSO ve Bizim transfer işbirliği ile tüm üyelere %15 indirim.Kampanyadan Yararlanmak için ALTSO üye kartını göstermeniz yeterli. Üye bilgileri için http://www.altso.org.tr/odamiz-hakkinda/uyelerimiz/ tıklayınız.

 

Havalimanı Transferlerinde Öğrenci İndirimi

Bizim Transfer Eğitime destek vermeye devam ediyor. Daha güzel yarınlarımız için gençlerimizin eğitimli ve donanımlı olması şart. Bizim transfer ve Alanya Alaattin keykubat üniversitesi(ALKÜ) ile yapılan protokol gereği tüm öğrencilerimize ve öğretim görevlilerine haval'mani transferlerinde %15 indirim. Buna göre öğreciler ve öğretim görevlileri kimliklerini göstermek koşulu ile indirim hakkı kazanmaktadır. Alkü Alanya bilgileri için https://www.alanya.edu.tr/ tıklayınız.

25 TL den Başlayan Fiyatlarla Havalimanı Transferi. Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer ücretleri 15 TL den başlamaktadır. 2017 Fiyat tarifemize göre Gazipaşa Havalimanı Demirtaş 25 TL, Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer 30 TL, Gazipaşa Havalimanı incekum sadece 50 TLdir. Sizde en ucuz Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Üstelik Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer fiyatında taviz verirken kaliteden taviz vermeden hizmetimize devam ediyoruz. Üstelik araçlarımızda 7/24 wifi ve soğuk içecek ikramı vardır. Sizde vaktinizi transfer şirketi aramakla geçirmeyin. Bizim Transfer ile vaktiniz ve paranız sizin cebinizde kalsın.

 Şimdi 3 kişi ve üzeri transferinizde 4. kişi sadece 5 TL. Detaylı bilgi için hemen arayın