Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Çolaklı Transfer

Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer

Antalya Havalimanı Çolaklı transfer trafik durumuna göre 55 dakika ile 65 dakika arasında sürmektedir. Antalya havalimanından(AYT) Çolaklı 55 kilometredir. Tatiliniz için Çolaklı’da güzel bir otel seçtiyseniz mutlaka havalimanı transferini önceden ayarlamalısınız. Bizim Transfer sizlere en uygun fiyatlarla Manavgat Çolaklı havalimanı transfer hizmeti sunuyor.

Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer Rezervasyonu

Havalimanından Çolaklı’ya direkt olarak otobüs, tramvay yada servis imkanı yoktur. Eğer tatilinizi Manavgat Çolaklı’da bir otelde geçirecekseniz mutlaka rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. Rezervasyon için web sitemiz olan www.bizimtransfer.com üzerinden, 7/24 canlı destek hattından, Bizim transfer Facebook adresinden (https://www.facebook.com/BizimTransfer/), Whatsapp hattı üzerinden(0090 530 824 75 98) ya da  Viber uygulaması üzerinden yaptırabilirsiniz. Rezervasyonu yaptırdıktan sonra özel transfer yaptırdıysanız isminizle, shuttle(paylaşımlı) transfer yaptırdıysanız şirketimiz logosu ile sizi karşılayacaktır. Karşılama ile ilgili sizlere küçük bir video hazırladık. Lütfen bu linkten izleyiniz. https://www.youtube.com/watch?v=KoS0QDIGKAQ

Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer Fiyatları

Antalya Havalimanından Çolaklı Transfer fiyatı sadece 40 TL’den başlayan fiyatlarla. Buna göre Havalimanından Çolaklı’daki tüm otellere shuttle(Paylaşımlı) transfer ücreti kişi başı 40 TL’dir. Paylaşımlı transferler için 7 kişilik panelvan ya da 14 kişilik minibüsler kullanılmaktadır. Çolaklı Vip transfer ücretleri ise aşağıdaki gibidir.

Çolaklı Vip Transfer fiyatı

Antalya havalimanından Çolaklı Vip transfer ücreti 1-3 kişi için 179 TL, 4-7 kişi sadece 199 TL'dir. Eğer kalabalık bir gurup halinde gelecekseniz kişi sayısına göre 27 kişilik midibüs ve 46 kişilik otobüslerimiz ile transferinizi gerçekleştirebiliriz ve kalabalık gruplar için çok özel fiyatlarımız için lütfen 0090 242 5141310 numaralı telefondan arayınız.

Çolaklı

Çolaklı, Bilinen en eski tarihte sırasıyla Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve sonunda Osmanlıların eline geçmiştir. Osmanlılara geçmesiyle buraya Avşar yörükleri yerleşmişler ve tarım ile uğraşmışlardır. 1970’lerden sonra bölgenin güzelliği turizmcilerin ilgisini çekmiş ve hızla lüks turizm tesisleri yapılmaya başlamıştır. Günümüzde Antalya bölgesinin en güzide tesisleri Çolaklı’da bulunmaktadır.

Çolaklı Otelleri Transfer Noktaları

Bizim Transfer olarak Manavgat Çolaklı’daki bütün otellere transfer hizmeti sunmaktayız. Başlıca transfer noktaları aşağıdaki gibidir. Eğer gitmek istediğiniz oteli listemizde bulamazsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Mary Palace Resort & Spa

Side Crown Serenity Hotel

Diamond Elite ve Spa Hotel

Sultan Of Side Hotel

Side Star Resort

Kamelya selin Hotel

Vonresort Golden Beach

Alba Royal Hotel

Royal Alhambra Palace

Kamelya Fulya Hotel

<meta name="google-site-verification" content="1z0f5TUyHPuFPS0Ju2gUwi6VGj6x7Razqlgib1Biy3o" />